Moje zkoušky
k lednu 2022 složeno celkem 171 zkoušek
DŽIMINA- kříženec velkého knírače nar. 5.10.1973 zem. 1984
1975 ZVV1 1979 ZVV2
O trofej časopisu Pes přítel člověka 2. místo + nejlepší žena
---------------------------------------------------------------------------
Derry Černý pes - velký knírač nar. 1978
1980 ZM
---------------------------------------------------------------------------
DYK - střední knírač nar. 4.9.1983 zem. 1995
1984 ZM
----------------------------------------------------------------------------
BRAZYL z Města králů (Bertík) nar. 9.11.1980 zem. 1987
1982 ZM, ZVV1, ZVV2 1983 IP0 1
1984 IP0 2, IP0 3, ZZP 1 1985 ZLP 1 1986 P0
----------------------------------------------------------------------------
Ila na Ladách - boxer nar. 8.5.1984
1987 ZM
----------------------------------------------------------------------------
Coxuna Do-Kart - boxer nar. 17.9.1985
1987 ZM
----------------------------------------------------------------------------
Achyl Jabloňový vrch - RTW syn Bertíka
1988 ZM
----------------------------------------------------------------------------
Brit bez PP - RTW
1989 ZM
----------------------------------------------------------------------------
GORO Kocjan (Gajdula) nar. 30.10.1986 zem. 22.11.1998
1987 ZM 1988 ZVV1, ZVV2, IP01, 1P0 2
1989 IP0 3, ZZP 1 1990 ZZP 2 1991 ZVV3, ZP0
1997 RH-FLA, RH-TA
1990 Přebor ČR záchranných psů - 6. místo+nejúspěšnější žena
1992 1. mistrovství ČR RTW - 1. místo - Mistrně republiky
1990 - 1993 3x účast na Přeboru ČR všech plemen dle IP0 3
15x účast na výběrových závodech všech plemen dle IP0 3
2x účast na závodech v zahraničí - MS RTW
- MS záchranných psů
----------------------------------------------------------------------------
CHICO SNB - NO nar. 30.5.1989
(cvičen pro policii ČR) 1990 ZM, ZVV1
----------------------------------------------------------------------------
Fucci Kamej RTW 1992 ZM
----------------------------------------------------------------------------
King bez PP RTW 1998 ZM
----------------------------------------------------------------------------
EGON Daubkův vrch RTW nar. 22.2.1993 zem. 3.10.2004
(syn Gajduli)
1994 ZM 1995, ZV1, IP0 1, RH-E, OP 1
1996 ZLP 1, BH, SchH1, IP0 2, RH-TA, ZZP 2, IP0 3, ZV2, ZZP 1, RH-FLA
1997 SchH2, ZZP/N 1998 ZZP 3, ZPS 1, ZTV 1999 RH-TB
----------------------------------------------------------------------------
ARANKA z Koralky RTW nar. 27.8.1993 zem. 6.1.2007
1995 ZM, RH-E 1996 BH 1997 ZZZ, Z0P, ZPU 1
1998 ZZP 1, ZVV1
----------------------------------------------------------------------------
BETYNKA z Mokropeské zahrady NO nar. 1992 zem. 25.4.2006
1998 VZ 1 - vytrvalostní
----------------------------------------------------------------------------
DRAK od Jurečka RTW CHČR nar. 15.2.2000 zem. 26.5.2012
2001 ZZZ, ZM, ZPS 1, ZOP 2002 RH-E, ZVV1, ZPU 1, VZ 1, ZVP1, BH, ZZP 1, ZPU 2, ZZP 2,
2003 IP0 1, ZVV2, RH-FA, IP0 2, IP0 3, RH-LA
2004 ZLP 1, ZP0 1, FH 1, ZVP 2, ZTV, ZVP-N, ZZP-N, FH 2
2005 RH-FB, RH-TA 2006 FPr 1, FPr 2, FPr 3, IP0 FH, ZVV3
2007 IPO V
2x účast na MR stopařských psů
zapsán v knize rekordů s největším počtem složených zkoušek 35
----------------------------------------------------------------------------
FAUST od Vítkovy hory RTW nar. 9.3.2005
(syn Dráčka) 2007 ZZ0, Z0P, RH-E, ZPU 1, ZPU 2, RH-FLA, ZZP 1,
ZM, BH, FPr 1, FPr 2, FPr 3, ZZZ, VPG 1, ZVV1, IP0 V, ZVP 1, ZP0 1, IP0 1
2008 ZPS 1, IP0 2, IP0 3 2009 VPG 2, VPG 3
2011 CT, ZZP2, RH-TA 2012 ZTV 1
2008 - RTW CUP dle IP0 1 1. místo
MR RTW dle IP0 1 1. místo
2009 - MR RTW dle IP0 3 3. místo
RTW CUP dle IP0 3 4. místo
MS RTW Hrade Králové 22. místo
2010 - VS všech plemen Krchleby dle IP0 3 31. místo
MR RTW dle IP0 3 5. místo
RTW CUP dle IP0 3 1. místo
2011 - VS všech plemen Roudnice dle IP0 3 12. místo
RTW CUP IP0 3 2. místo
MS RTW Itálie Vigolzone 31. místo
2012 - RTW CUP Tlučná 6. místo
-------------------------------------------------------------------------------------------------
CERT ISS z Benáteckého dvora (syn Faustíka) nar. 21.1. 2011
2012 ZOP, RH-E, BH, ZZZ, ZM
2013 IP0 VO, FPr 1, FPr 2, IP0 1, ZPU 1
RTW CUP dle IP0 1 2. místo
2014 SPr 1, UPr , ZPU 2, FPr 3
MR RTW dle IP0 1 4. místo
RTW CUP dle IP0 1 1. místo
Mistr. MSKS Brno všech plemen dle IP0 1 8. místo
2015 IP0 2
2016 ZVV1, ZPS 1, IP0 3
2017 SPr 2, 3, IP0 ZTP, FH 1
2018 MR RTW IP0 3 91 73 86
MS RTW Holansko IP0 3 92 78 89 12. místo
2019 MR RTW IGP 3 90 71 90
MS Dánsko 12 79 81
CACIT RTW CUP 97 80 82 4. místo
IGP-ZTP, Upr 2, IFH-V
TAMARA Terezský dvůr (Kačena)
2017 ZM, ZZ0,
2019 BH-VT, SPr 1, 2, 3, FPr 1, 2, Z0P, IGP-ZTP,
2020 ZVV1, ZPU 1
INESKA Terezský dvůr 10.8.2018
ZOP, ZZO, ZM
IGOR Terezský dvůr 10.8.2018
ZZO, ZM